Kardeşlerim Dizisinde Bizi Neler Bekliyor

Kardeşlerim Dizisinde Bizi Neler Bekliyor

Geçtiğimiz hafta Kadir’in ölümüyle Kardeşlerim dizisinde her şey allak bullak olmuştu. İzleyici Kadir’in gidişine inanamazken hikayede de Eren kardeşler bir kez daha kimsesiz kalmıştı. Kardeşlerim dizisinin cumartesi akşamı ekrana gelecek yeni bölümünde işler daha da karışacak.

Bir süredir dramdan uzaklaşarak genç karakterlerin aşk ilişkisine yoğunlaşan ve bu yüzden izleyiciler tarafından eleştirilen Kardeşlerim dizisi eski acı yüklü günlerine geçen hafta geri döndü. Eren kardeşlerin en büyüğü ve koruyucusu Kadir’in ölümüyle hem kardeşleri Ömer, Asiye ve Emel hem de izleyici alt üst olmuştu.

Bundan sonra Eren kardeşleri daha da zor günler bekliyor. İzleyici de önümüzdeki günlerde yaşanacakları merakla bekleniyor. Kardeşlerim dizisinin cumartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümünde şunlar olacak:

Kadir’in ölümünün ardından Asiye evi geçindirebilmek için canla başla mücadele ederken, Ömer de Oğulcan’la beraber abisinin katilini bulmaya çalışmaktadır. Orhan’ı okulda karşılayan kötü sürpriz, Aybike ve Berk’in arasının gerilmesine neden olurken, Kaan ile birlik olan Akif, olanların üstünü örtme çabasına tüm gücüyle devam eder. Bir sevdiğini daha kaybetmenin acısıyla derinden sarsılan Eren kardeşler, ayakta kalabilmek için yine birbirlerine tutunmak zorundadırlar.

Kardeşlerim

9 ay önce eklendi.