556
Kızıl Goncalar
Kızıl Goncalar

Kızıl Goncalar Dizisi Konusu Nedir?
Kızıl Goncalar, Levent isminde seküler bir Atatürkçü bir doktor ile Meryem adında mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan kadının kaderlerinin nasıl kesiştiğini anlatan bir hikayeyi ele alırken aynı zamanda inanç ve fikir ayrılıklarına rağmen, "evlat" kavramı üzerinden giderek anneliğin ve babalığın birleştirici gücüne vurgu yapmaktadır.


Kızıl Goncalar Dizisi Hakkında Son Gelişmeler ve Haberler
Kötü Haber : Bu Sene Yaz Dizileri Yok

Yaz mevsimi yaklaşırken, herkesin heyecanla beklediği yaz dizileriyle ilgili kötü haberler var. Bu yıl maalesef yaz dizisi gelmeyecek. Yaz dizisi hayranları için gerçekten üzücü bir gelişme! Büyük yapımcılar vazgeçti, artık her gün bir dizi uygulaması da yeni sezonda sona eriyor.

Fox Tv ismini Now Tv Olarak Değiştirdi

FOX TV, isim değişikliğine giderek kanal adını Now TV olarak değiştirdi. Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Üyesi İlhan Taşçı, FOX TV'nin bu değişiklik talebinin RTÜK tarafından onaylandığını X paylaşımıyla duyurdu.

Kızıl Goncalar Yayına Ara Verdi

Özgü Namal ve Özcan Deniz'in başrollerinde yer aldığı Kızıl Goncalar dizisi, içerdiği bazı sahneler nedeniyle eleştirilere maruz kaldı. Ankara Bölge İdare Mahkemesi, RTÜK tarafından diziye iki kez program durdurma cezası ve 9 milyon TL para cezası verilmesini onayladı.


Kızıl Goncalar Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Teknik Ekip

DİZİNİN MÜZİKLERİ

Henüz bir bölüm eklenmemiş.