2304
Gönül Dağı
Gönül Dağı

Gönül Dağı Dizisi Konusu Nedir?
Şirin bir kasabada yaşayan Anadolu insanının öyküsünü anlatıyor. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesini anlatıyor.


Gönül Dağı Dizisi Hakkında Son Gelişmeler ve Haberler
Reyting Raporu : 8-14 Ocak Haftası

Dizi Arşivi olarak reyting raporları özetimizi her haftaya yayınlamaya başlıyor. Verilerimiz ulusal istatistik servisi olarak kabul edilen TİAK'tan alınmıştır. Tiak raporları ışığında günlük reytinglerde ilk 10 giren programdan sadece dizileri ayırıp size günlük liderlik tablolarını ve potansiyel gelecek izlenimlerini sunacağız.

Gönüldağı'nda Veda Vakti

Deneyimli aktör Ali Düşenkalkar, uzun süre boyunca rol aldığı Gönül Dağı dizisinden ayrılmaya karar verdi. Senaryodaki hikayesi tamamlandığı için, 116. bölüm itibariyle dizi ekibine veda edecek.

Gönüldağı 4. Sezon Başlama Tarihi Belli Oldu

Bir süredir kadrosu ile spekülasyonlar üretilen elranların sevilen dizisi Gönül Dağı'nın 4. sezon başlama vakti belli oldu.

Gönüldağı'nda İlk Veda

İlk bölümlerden beridir ana kadroda yer alan ve Zahide karakterine can veren Ecem Özkaya Gönüldağı ile senaryo gereği yollarını ayırdı.


Gönül Dağı Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Teknik Ekip