50%
593
Bir Zamanlar Çukurova
Bir Zamanlar Çukurova

Yönetmen

Murat Saraçoğlu

Bir Zamanlar Çukurova 2018

Aşk ATV

Bir Zamanlar Çukurova, 1970’lerden bugüne uzanan aşkın, hesaplaşmaların, fedakarlıkların ve umudun hikayesini konu ediyor. Yılmaz, sevdası için öldürmeyi göze alan bir adamdır. Züleyha ise sevgilisi yaşasın diye kendisini istemediği bir evliliğe hapseden bir kadın. İki sevdalının ayrı düşün yollarının konu edildiği hikayede ayrıca oğlunu korumak için her şeyi göze alan Hünkar’ın, aşık olduğu kadını tutsak eden Demir’in hikayesi de işleniyor. Büyük sınavlardan geçen bir aşk öyküsünün anlatıldığı “Bir Zamanlar Çukurova”nın oyuncu kadrosunda Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Bülent Polat, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Selin Genç, Polen Emre, Mehmet Kara ve Serpil Tamur gibi isimler yer alıyor. Hanımın Çiftliği, İffet, Kırık Kanatlart, Bütün Çocuklarım İstanbul Sokakları gibi dizilerin yönetmenliğini üstlenen Faruk Teber’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin yapımını TİMS&B Productions’ın üstleniyor.

Bir Zamanlar Çukurova'da Final Tarihi Belli Oldu

4. sezonu ile ekrana gelmeye devam eden uzun soluklu dizilerden Bir Zamanlar Çukurova'da veda vakti yaklaştı.

Bir Zamanlar Çukurova'da Final Tarihi Belli Oldu

4. sezonu ile ekrana gelmeye devam eden uzun soluklu dizilerden Bir Zamanlar Çukurova'da veda vakti yaklaştı.

Bir Zamanlar Çukurova'dan Fekeli Geçti

Geçtiğimiz sezonu 3 başrol oyuncusu ile yolları ayırarak tamamlayan Bir Zamanlar Çukurova dizisi, senaryo gereği bir başrol oyuncusu ile daha yolları ayırdı.

Çukurova'nın Kralı Artık Züleyha

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 4. sezonuna birçok oyuncusuna veda ederek başlıyor. Dizinin ilk bölümünde hayatını neredeyse harcamaya hazır bir kadınken şimdi Çukurova'nın tek sahibi haline gelen Züleyha'yı izleyeceğiz.

Çukurova'da İbrahim Çelikol Sete Çıktı!

İbrahim Çelikol rahatsızlığını atlatarak sete çıktı. Bir Zamanlar Çukurova’nın dördüncü sezonuna yeni adapte edilen ünlü isim seriye yeni bir can getirecek.